| Andra4862 a întrebat:

Salut TPU! Voi imi recomandați sa imi cumpar un hoverboard? (Am 20 de ani și ma plictisescwinking ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu crezi ca un hoverboard te scoate din plictiseala, de ce nu? Inseamna ca nu faci prea multe la facultate daca te plictisesti.
Nu trebuie sa mai si inveti?
Nu o spun cu răutate, Doamne ferește!

| Andra4862 explică (pentru darrio2007):

Pai... Eu noaptea nu pot dormi deloc deci... Invat noaptea, cu alte prietene care vin la mine sau când eu merg la ele.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andra4862):

Probabil ti-ai dat peste cap ceasul biologic, invatand noaptea.
Succes la invatat!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" AlexAlexandra200000 Am 20 de ani și ma plictisesc"

ia-ți un job. Sau "fă" o școală

| Andra4862 explică (pentru sierra1):

Pai merg la facultate si am și un fel de joc dar cu 4 ore /zi dar în restul timpului nu am ce face... De la 7 la 12 am facultate de la 13 la 17 am job și restul timpului sunt pe acasa... Și acum sunt singura în casa deci nu am cu cine vorbi. Părinții mei nu au timp să vorbească și cu sor'mea de 14 ani nu am ce vb și stau la 300 km de casa deci nu pot sta la parinti

| sierra1 a răspuns (pentru Andra4862):

La programul expus, te plictisești?
Ceva nu faci in regulă. Ori nu te joci ori nu inveți ori nu-ți faci jobul ca lumea!

| VoidEternal a răspuns:

Citește. Ieși la alergat. Mergi cu bicicleta.

Decât să-ți iei un hoverboard mai bine îți iei o bicicletă, e de 10 ori mai utila și practică.

| MihailVeteranu a răspuns (pentru VoidEternal):

Dacă fata vrea un hoveboard de ce ii recomanzi ce ai vrea tu?

| VoidEternal a răspuns (pentru MihailVeteranu):

Întrebarea a fost:

"Voi imi recomandați sa imi cumpar un hoverboard?"

Răspunsul meu a fost nu, mai bine o bicicletă. Care e problema?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O bicicletă e mult mai bună ca să scapi de plictiseală.

| MihailVeteranu a răspuns:

Fa ce îți place! Nu te lua după unu sau altul.