| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o porecla mai smechera pentru numele Andrei sau Mihai pentru YouTube.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Salut, iti recomand sa folosesti o porecla cat mai scurta, pentru a fi cunoscut si amintit daca este cazul. Cu cat este numele mai mare cu atat vor scadea sansele ca tu sa fi tinut minte de abonati tai. Oricum aceste informati sunt doar irelevante, pentru ca si continutul creat de tine este foarte important. Daca vrei cu adevarat sa ai succes, pune-ti un nume usor de citit. Pune un design placut pe canal neaparat. Si incearca sa creezi continut zilnic daca poti sau cel putin saptamanal. Incearca sa comunici cu abonatii tai. De exemplu creaza un canal de discord. Prin lipsa de activitate urmaritorii tai isi pierd interesul, asa ca trebuie sa creezi continut, constant si sa apari cu ceva interesant daca vrei sa ti pasul.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru IoanWild):

Ce părere ai de numele "Kente"... E o porecla dintr.un joc care m.ar convinge sa o aleg ca un nume pentru YouTube. Dar vreau o părere!

| anonim_4396 explică (pentru IoanWild):

Ce părere ai de numele Kente... Este o porecla dintr.un joc care m.ar convinge sa o aleg ca un nume pentru YouTube.Dar vreau o părere!

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ardei iute.
Maaaicăl

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Andi Meh.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu toții ne dorim să ne diferențiem de alții într-un fel anume.Iți recomand Miker,Mexis,Matrex, Andrew, Andrid, AMexid, Andremar.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Andy
Mikey

| StruțulSuprem a răspuns:

Andruță, Mihăiță!