| Redns a întrebat:

Salut tPU! Ziceti-mi si mie cam de unde as putea face rost de postere cu trupa t.A.T.u, nu vreau sa descarc de pe net, ca nu ies calumea la imprimanta.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Http://cdn.miscellaneoushi.com/......com_31.jpg

În Google căutare de imagini, ai INSTRUMENTE. Poate nu e chiar ușor de depistat, dar dacă te uiți cu atenție, vezi că undeva scrie Instrumente. Apeși butonul, apar instrumentele, unul din ele este Mărime. Alegi MARE. Îți vor apărea doar imaginile la rezoluție mare, HD sau mai mult.
Știi că nu sunt lesbiene de fapt, nu? :)