| cherokee1 a întrebat:

Am si eu o problema.As dori niste postere cu cantareti mai vechi si nu stiu cum as putea face rost sad. Exista in Craiova un loc unde as putea duce imagini si ei sa mi le faca postere? Sau,m-am gandit sa mi le fac la imprimanta, dar nu credeti ca s-ar vedea cam ciudat? Funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

Daca iti place sa desenezi sau daca esti creativ ai putea sa le desenezi chiar tu singur. Nu crezi ca daca ai face asta posterele ar fi mai interesante si le-ar da oamenilor idee ca tu chiar esti fan al canteritilor acelora?

| cherokee1 explică (pentru SanziiAndry):

Ba da, chiar ai dreptate! Ma pricep cat de cat la desenat si as putea sa-mi fac singur postere.Adica,tot ce trebuie sa fac este sa caut o imagine pe net si apoi sa o desenez pe o foaie.Mersi pentru idee!

1 răspuns: