| E6 a întrebat:

Salut tup! As vrea sa-mi cumpar o pereche de casti pentr telefon(nokia 2730c). As dori o pereche de casti in care sa se auda basul foarte bine si in acelasi timp sunteul sa fie clar si f tare. Ce firme imi puteti recomanda sau ce modele?

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa cauti modelele de casti de la Nokia N70 Music Edition,au asa un fel de membrana ca si castile de la Samsung Corby, iti spun sincer ca se aud super tare, si super bine.Pentru ca acel cauciuc fin,se aplica dupa urechea ta, si nu lasa alte sunete sa intre, si nici sa se piarda. Uite aici un model de casca http://www.google.ro/......tp?/imgres Deci asa trebuie sa aiba la capat membrana aia.