| mircea12 a întrebat:

Care dintre voi imi puteti recomanda o pereche de casti care se aud foarte tare dar si clar insa sa fie peste urechi(over-ear). Va multumeschappy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Am pioneer wireless,casti compact,mixaje, dj, 70 ron noi

| Underground_8492 a răspuns:

Skullcandy Hesh,Skullcandy Skullcrushers,Skullcandy SK PRO, Sennheiser HD 448, Sennheiser HD 215, Beats by Dr. Dre Studio,Beats by Dr. Dre PRO, Audio-Tehnica ATH-M50, Audio-Tehnica AD500, Superlux HD 668 B, AKG K141 MKII, M-AUDIO STUDIOPHILE Q40 etc etc. Acum depinde de ce buget ai

| EddieHellper a răspuns:

SONY MDR-7506 sau Logitech G35

| djMcZolywakwak a răspuns:

Eu iti recomand Sennheiser HD 202 pentru acasa suna chiar ff bine. si ce e important... e Fidelidatea