| Axys a întrebat:

Buna am un telefon Nokia C3 00 si am probleme cu Softul, el este original nu mai am garantie la el si as dori sa imi spuneti daca se poate schimba softul acasa sad? va rog tare mult

1 răspuns:
| Alex_Eddy_1995 a răspuns:

Acasa in nici un caz. Inteleg problema pentru ca mi s-a intamplat.Ar trebuii sa il iei si sa te duci la un service de telefonane (sunt peste tot) si sa ii spui ce nu merge la el. Dupa daca este ceva ce dureaza putin ti-l face pe loc, daca nu il lasi acolo maxim 3-4 zile maxim si e gata (depinde daca mai au comenzi inainte ) oricum maxim o saptamana happy
Funda?