| RebecaTheNinjaGirl a întrebat:

Salut tuturor! Am nevoie de ajutorul vostru:
Vreau sa fac un blog. Imi puteti da idei de ce site sa folosesc pentru blog, ce sa postez etc? va roooooooooooooog!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ChioLino a răspuns:

Posteaza gameplay-uri cu diferite jocuri
sau posteaza errori de la calculator care tu le rezolvi, pentru ca mai multi nu prea stiu.
Fa diferite conscursuri (cu alti oameni)
la jocuri si puneti clasament pe blog
sau sa scrii despre visele tale sau povesti imaginare
FUNDA?

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce naiba vrei să-ți faci un blog dacă habar nu ai ce să scrii acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.blogger.com/

De ce sa iti faci un blog daca nu stii ce sa scrii pe el?

| Brotacelul a răspuns:

Pentru blog iti recomand www.ucoz.ro - este destul de usor de utilizat.
Ca si subiect, depinde de preferintele tale. Trebuie sa fie un subiect de care sa-ti faca tie placere sa scrii...

| RebecaTheNinjaGirl explică:

Nu v-am rugat sa ma criticati, ci doar sa-mi dati niste idei tongue

| 5452264489521 a răspuns:

Da.....asa da ea raspunsuri si pune intrebari proaste. I s-a mai intamplat

| 5452264489521 a răspuns:

Da draga...ai primit idei
... Ce crezi ca doar tu stii sa critici?