| andywar33 a întrebat:

Salut tuturor care ma poate ajuta sa schimb permisiunile pentru utilizatori/moderatori/vizitatori?
Cel care imi va da raspunsul cel bun primeste funda si Moderator forum...

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

O sa-ti fac cu sageti sa fie mai usorwinking
panou de administrare (jos de tot)=> utilizatori si grupuri (sus), apoi vezi pe acolo ca scrie :permisiuni speciale si o si acolo iti alegi tu cine are voie si undewinking
Asta se intampla la forumurile rauite si nu uita ca tu trebuie a fi administrator ca sa poti schimba permisiunile si restulwinking