| Mitroi_Ionutz_2000 a întrebat:

Salut tuturor din aceasta comunitate!
Eu sunt detinator unui forum si caut membrii!
Rapid, descurcareti si iscusiti!
Va astept cat mai repede!
Pagina de forum >>---- http://lightingzones.forumz.ro/
Pagina pe Facebook >>--- https://www.facebook.com/......1018968721

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

-"Pastrarea limbajului adecvat"
In foarte multe sitatii limbajul adecvat este injurios pe CS, mai ales cand adminii sunt incompetenti.
-"Este oglibatoriu ca absolut toti membri sa actualizeze datele profilului cu cele reale! Nu suntem NASA sa ne intereseze datele dvs., dar macar bunul simt sa-l avem sa ne putem cunoaste cu totii cine suntem.". Asta este o cretinitate. Daca 2 idioti ajung sa se certe sa aiba si datele celuilalt, nu?

Nu stiu daca ai scris si regula asta dar scrii-o:

"Orice admin care inchide o reclamatie facuta impotriva sa are remove"

| Mitroi_Ionutz_2000 explică (pentru Wehrmacht):

Probabil am sa o pun dar am spus ca avem nevoie de membrii si va asteptam...

| aninominatus a răspuns:

Dar eu nu vreau sa fiu membru...