| vasvas63 a întrebat:

Salut tuturor. vreau sa cumpar ceva de pe okazii insa vanzatorul raspunde foarte greu (are cateva mesaje care a raspuns cu 1-2 saptamani intarziere). Exista vreo modalitate sa iau legatura cu el fara sa licitez?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu ai. Este singura modalitate. Din pacate te si poti arde. Iti poate trimite o caramida in colet. Ai grija!

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, vasvas63! Asa cum spunea Salontanul nu exista o alta metoda de a lua legatura cu vanzatorul dar daca nu ti se pare unul serios poti opta sa cumperi de la altul. Pentru a te asigura ca inchei o tranzactie in siguranta urmeaza recomandarile din urmatorul video: http://www.okazii.ro/arhiva-pagini/cumperi-cu-incredere Daca ai nevoie de asistenta ne poti scrie pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374 652 944. O zi frumoasa!