| CosminCSM00 a întrebat:

Am o problema pe OKAZII nu ma mai lasa sa cumpar nimic din cauz ca am dat retur la vreo 2 obiecte si acum cand am intrat sa licitez un produs imi zice
,, Vanzatorul ti-a restrictionat dreptul de a achizitiona acest produs deoarece ai 2 comenzi neonorate in ultimele 3 luni." Cum rezolv problema funda!

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, NOname14SeCrEt! In aceasta perioada de 3 luni poti achizitiona produse doar de la vanzatorii care nu au activata optiunea de restrictie. Pe viitor iti recomandam sa onorezi comenzile plasate deoarece avertismentele repetate pot duce la blocarea contului tau. Pentru informatii suplimentare ne gasesti la numarul 0374652944 sau pe suport@okazii.ro. O zi placuta!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai ori iti faci alt cont ori astepti 3 luni

| Dismally a răspuns:

Pai este normal, daca tu comanzi niste produse si pe urma nu le mai iei. nu iti va mai trimite nimeni daca nu esti serios. Si eu cand vand ceva pe okazii activez acea restrictie pentru cei cu comenzi neonorate.

| nuarde a răspuns:

Da și tu te-ai gasit să cumperi tocmai de pe okazii.ro produse? Ma-m uitat și eu din curiozitate pe acolo să văd ce au, și sincer să fiu sunt tot felul de tămpenii!