| anonim_4396 a întrebat:

Salut va dati cu parerea despre blogul meu?
https://fashonmanya.blogspot.ro
Spuneti mi ce trebuie sa schimb

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

La articolul "Istoria modei" ai un paragraf care este scris alb pe fundal alb si nu se vede. Imi place, e ok pentru inceput. Daca ai si pagina de Facebook, Instagram, sa pui linkul in blog.
Eu am doua bloguri. Pe acesta https://roxanamakeupartist.blogspot.ro/ si pe acesta https://coroda.blogspot.ro/
Tu ce parere ai? big grin

| Balonaseplutitoare a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pe primul nu ma lasa sa il accesez cat despre al doilea mie mi se pare wow e foarte misto mai ales dupa cum ai pus acolo chestia aia cu urmareste-ne e wow

| Aasdfghj a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Poti sa pui si tu. Casuta aceea cu verde asa a venit din tema aleasa dar sigur se gasesc ceva coduri si pentru asa ceva. Nu inteleg de ce nu merge primul, l-am dat la foarte multe persoane. Imi poti spune, te rog, ce apare?

| Balonaseplutitoare a răspuns (pentru Aasdfghj):

Imi apare banerul tau si apoi 404 si imi spune ca nu poate fi accesat

| Balonaseplutitoare a răspuns (pentru Aasdfghj):

Dar tu ce platforma de blog folosesti ma refer pe ce site?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Blogspot.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Ok, multumesc.

| Golyat18 a răspuns:

Nu imi place sa ma imbrac trebuie sa ma dezvat de acest obicei prost.
Asa ca nu pot avea o parere buna despre haine.
Ps. Vreau pe vitor sa ma dezvat si de obiceiul prost de a manca si a dormii trebuie sa ajung sa stau in morminte si sa astept vindecarea mantuitorului.