| Decebal a întrebat:

Va este frica de necunoscut?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca mai degraba imi e frica de cunoscut decat de necunoscut
"Ce nu sti nu te poate rani"big grin

| OanaG a răspuns:

Nu imi este frica de nimeni si de nimic happy

| Bishop a răspuns:

Nu. Mi-e frica, ca, curiosii mor repedehee hee

| mariaw a răspuns:

Absolut, dar mi-e mai frica de necunoscut

| Kynext a răspuns:

Nu! Vreau sa aflu, sa descopar, sa vad ce-i in stanga, ce-i in dreapta.Sa fiu primul' care exploreaza acest "tinut". Si daca e sa patesc ceva, oi pati.Nu mi-e frica happy

| rox a răspuns:

Nu

| thegreenalien a răspuns:

Nu are de ce sa-mi fie frica de necunoscut, necunoscutul este doar ceea ce prin curiozitate si vointa va deveni cunoscut si asa cum nu ne este frica de ceea ce cunoastem pentru ca nu ne poate surprinde in niciun fel, consider ca nu este cazul sa ne temem de necunoscut, este doar o aventura pe care eu vreau sa o provoc

| tudorboy_8929 a răspuns:

Salut happy. Depinde de care necunoscut mi-e frica de obicei de drogati de astia sau rromi mai beati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-e fricahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa cunosc necunoscutul si nu imi este teama de,, necunoasterile`` pe care mi le poate aducewinking.