| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa cititi pana la capat. puppy dog eyes Credeti ca o sa am vreodata un prieten,un iubit sau un prim sarut? crying Eu nici macar prietena nu am,ca sa ma joc cu ea(eu sunt fata).Eu cred ca niciodata n-o sa am vreun prieten,iubit sau primul sarut deoarece nu ma ajuta fața crying crying crying Eu ca fire sunt cuminte dar nu ma consider desteapta dar sunt destul nu sunt proasta(nu ma laud dar asta e). De ce nu am nici macar o prietena(nu ma considerati lesbiana),dar nu exista copil fara prietena sau prieten.
Sincera nu am avut pana acum, la aceasta varsta de 12 nici o prieten/a. crying crying crying Cand credeti ca o sa am prieten,dar iubit,dar primul sarut? Eu nu par ca sunt draguta ca toti baietii imi spun ca sunt urata,mai ales fetele alea nesuferite(ma refer din clasa). crying crying crying
Fara iubire ce rost mai are viata? Sau, nu exista viata fara prietenie. crying
M-am nascut degeaba,mai mult ca sa sufar. Sa stiti ca aceasta intrebare am scris-o cu lacrimi in ochi crying sad straight face

Ma simt singura pe lumea asta,sunt neiubita de nimeni,nici macar mama nu ma sufera,dar eu sunt cuminte si nu fac nimic rau, nici pe la scoala. Ma simt traumatizata pe viata. De ce sa mai traiesc asa degeaba? Mai bine mor! angry Mi-am propus intr-o zi ca daca pana la 15 ani nu am iubit sau prieten/a ma fac emo,dar degeaba,ca traiesc o viata aiurea. As vrea sa mor odata ca sa nu mai traiesc viata asta chinuitoare mai ales ca toata lumea din scoala ma uraste,ma face ciudata, neagra si proasta...iar eu sufar foarte mult pentru asta.
Merit sa mor?

20 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ce trolling mişto faci. *not*

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Va veni si vremea ta, dar nu uita: cand va veni primul iubit, adio copilarie.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă stai pe net şi te plângi că suferi de nebăgare în seamă, nu o să ai niciodată.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Mhmm...imi doresc atat de mult sa te jignescstraight face Frate...ai 12 ani si tu spui ca vrei sa mori pentru ca nu ai iubita/prietena etc. Du-te la un psiholog si scoate-ti din cap ideile astea. sau cel putin discuta cu parintii si nu mai fii atat de negativista

| DarkBlood32 a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Cu ce sa ma ajute parintii ca daca ei aud ca imi doresc prieten? ma omoara din bataie. apropo. nu stiu cum gandesti tu...dar un copil de 12 ani pare adolescent. tu crezi ca un copil de 12 ani pare ca si unul de 6 ani? hai sa fim seriosi.

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru DarkBlood32):

Un copil de 12 ani este un copil de 12 ani si punct. O sa va para voua rau mai incolo ca vreti maturitate si tot asa mai departre la varste fragede. Prietenii o sa vina cu timpul si iubirea...tot cu timpul. Fii optimista si priveste partea plina a paharului happy

| Doolcyka a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Mda. straight face Copii la 12 ani se masturbeaza. ce sa mai zicem ca vor si saruturi si iubiti si...
Parerea mea e ca se duce la vale copilaria!

| Doolcyka a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

O sa apara baiatul potrivit la o anumita varsta! La fel si un sarut! Cu prietenia oh go on Mai bine fara prieteni decat cu prietene happy Sunt prea barfituare si judeca orice!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Doolcyka):

Am zis eu ca ma masturbez? rolling on the floor

| Doolcyka a răspuns (pentru DarkBlood32):

Nu... eu i-am raspuns unui baiat de mai sus! Pt. ca se mira! Nu am zis de tine!

| Ochiverzui a răspuns:

Ar trebui sa te linistesti.Prietenii apar cand nici nu iti dai seama.si in privinta iubitului ai timp.Ai 12 ani, pana pe la 100 mai ai timp.vei vedea ca vei gasi un baiat care sa te iubeasca si sa treaca peste defectele pe care crezi TU ca le ai.Incearca sa vezi viata dincolo de perfectiune.Lasa ca o sa rasara soarele si pe strada ta.Ai grija de tine.Pwpyky

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Ochiverzui):

Pwpyky rolling on the floor

| Ochiverzui a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

HAHAHA! Nu mai pot de ras.ce sa zic.:-P

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Ochiverzui):

Da'mi un pupyk si nu mai zi nimic. E mai bine asalaughing

| Ochiverzui a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Tie nu.rolling on the floor laughing

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Ochiverzui):

De ce nu? laughing Poate vreau si eu un pwpyk

| Ochiverzui a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Iaca! tie nu-ti dau.Ciuda tie.Hahaha.loser