| StefanStyle94 a întrebat:

Voi credeti in chestia asta cu compatibilitatile intre zodii? Credeti ca 2 persoane din zodii total opuse nu pot forma un cuplu? Personal, mi se pare o prostiebig grin

Răspuns Câştigător
| Nennssi a răspuns:

De fapt, dupa parerea mea, daca doua persoane se iubesc cu adevarat, iar dupa zodie sint incompatibile cred ca ar fi o foarte mare greseala sa se desparta. Eu am o prietena care crede in asa ceva si s-a despartit cu iubitul ei, si acum sufera.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu mereu.depinde de mai multe.in ce perioada a lunii esti nascut, daca esti pe la mijloc, atunci te poti defini ca avand toate ``calitatile``zodiei respective, si daca e asa, cred in teoria asta.ca nu merge o relatie.cica nu ar merge o relatie dintre un scorpion si un taur.
dc? sunt doua zodii extrem de puternice cu caracter si incapatanare. zodie de apa si de pamant.si nu se inteleg pentru ca scorpionul mereu va avea ceva de zis iar taurul ii va raspunde si se cearta cam mereu.si nu ai aceleasi lucruri in comun.ca sa fii cu o peroana trebuie sa ai multe in comun cu ea, sa te regasesti in ce vorbeste cu tine.si daca mie fiind in zodia aia imi place aia si aia si aia eu iti vorbesc despre asta. dar pe tine nu te atrage ce zic eu.si nu se rezolva nimic.
sunt chestii probate. dar nu zic acum ca daca te stii intr-o zodie si cauti in horoscop zodia celui de care iti place sa zici nu din start ca asa zic astrele.

| Vizitiul a răspuns:

Compatibilitati se pot crea si intre persoane cu caractere distincte, nu mai vorbesc despre cele cu zodii opuse. Zodiile nu au nicio relevanta. Cand eram mai mic dadeam crezare zodiilor, dar acum am constientizat ca viata inseamna mai mult decat o prezicere zodiacala.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu stiu, intr-un fel cred intr-un fel nu. Dar mai mult spre nu. Cred ca doua persoane se pot iubi indiferent de zodie.

| StefanStyle94 explică:

Bune raspunsuri...nu stiu de ce aveam oarecare dubii in privinta chestiei asteia.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu ai vrea sa stie altii despre zodia ta - adevarul despre specificul fiecarei zodii: http://www.cs-gothic.ro/......t2244.html