| MadamLady a întrebat:

Vreau sa fiu la caracter mai retrasa, misterioasa si nu vesela sau cu un caracter mai neadecvat sau...(stiti voi). Ei bine, ce imi sugerati: sa fiu retrasa insa cu caracter sau retrasa dar putin miloasa si sa fiu condusa descit sa conduc? Ofer funda in schimbul unor raspunsuri cu rezultat si serioase. Pa.^_^.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii normala.Cine te place te place si asa.

| lpavel a răspuns:

Fii vesela cat timp poti si bucura-te de asta ca va veni si ziua cand nu vei mai putea fii, apoi un caracter vesel este mult mai atragator!
Miloasa trebuie sa fii asa dai dovada ca ai suflet in tine si ca nu ai inima de piatra!
Iar de condus - lasa-te condusa doar daca esti condusa pe un drum bun daca nu, nu!
Daca vrei sa faci pe plac unui baiat, sa stii ca baietii in general, atunci se simt in largul lor daca ei conduc... happy O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi sugerez să faci ceea ce crezi tu că e cel mai bine pentru tine, şi să nu ţii cont de părerile altora care încearcă să te sfătuiască să fii cumva sau altcumva.