| treideca44 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac si eu un site si nu am nici o idee.Ma puteti ajuta voi cu ceva? daca este ceva hasliu...cu atat mai bine

Răspuns Câştigător
| Whisper1990 a răspuns:

Intri pe http://www.analysis.ucoz.com o sa iti apare sus create a free website. Te duci pe butonul acela iar urmatorii pasi iti sunt explicati acolo. e foarte simplu.Bafta!

1 răspuns:
| treideca44 explică:

Whisper, stiu cum sa fac un site, nu free. vreau sa fac cu script propriu dar nu am idee(ma refer la tema site-ului...despre ce sa il fac )