| Rafaelr3 a întrebat:

Salut.
Vreau sa vorbesc cu o fata pe insta, nu ne cunoastem.
După ce îi zic "Buna, ce faci?" si ea imi raspunde ce sa ii zic?
Ce mai pot sa ii zic cand vreau sa aflu mai multe despre ea, vreau niște întrebări, exemple.
Nu vreau oameni care sa lase mesaj, având chef de mișto.
Mesaje bazate pe ce am spus eu mai sus.
Multumesc pentru timpul acordat!

6 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Fiecare fată e diferită

Oricum o să apară situații neprevăzute și o să fii nevoit să improvizezi.

Mai bine o dai în bară cu replicile tale decât să o dai în bară cu replicile altuia.

Ca să nu ai remușcări după big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei200202 a răspuns (pentru Excalibur09):

Mersi
cu placere
ok
am putina treaba vb imd
bine
pa

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei200202 a răspuns:

O intrebi cati ani are, si alte întrebări despre ea, acum nu fi ciudat sa o întrebări din prima cat poartă la pantofi sau ce culoare ii place. O poti întreba cati ani are, daca nu stii de unde e o poti întreba de unde e, ce clasă este, daca se ocupă cu învățatul poti deschide mai multe subiecte, ce profil esti daca e la liceu, ce materii ii place, la ce se descurcă mai bine, ce vrea sa facă dupa liceu etc

| Rafaelr3 explică (pentru Andrei200202):

Mersi.