| Claudianda a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noi...de toate tipurile in special de indiferenta...tocmai m-am certat cu prietenul big grin

Răspuns Câştigător
| FunkyLicious a răspuns:

___Si daca nici acum nu o sa`mi spui buna, am prietene care ma suna sa`mi zica,, Fattta esti de 100 de ori mai buna! "; x

___Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!
____Nu mai sunt fetita pe care o Stiai u`mai Demult Poate nici n`ai observat De la un timp am Mai crescut Aqum tzipa ca M`ai pierdut!
_______M'ai avut si m'ai pierdut.Acum ma vrei, nu se mai poate, oricare va fi ea nu va lasa amprenta mea!
_____tiu ca ai face orice ca sa ma ai, dar eu iti zambesc fr siti spun bye bye
____Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
___ti'am indurat prea multe acum fa ce vrei hai, uitama si gta. fara lacrimi si regrete asta e soarta
___ minte-ma ca ma iubesti, te voi minti ca îmi pasa! *
___Nu team uitt, dar m-am obisnuit fara tine? cand iti va fi dor de mine, aminteste'ti un singur lucru TU M'AI LASAT SA plec
___Am auzit ca lumea vorbeste km mult... nu am timp sa ascult. nu am timp de vorbe'n vant. si barfe. toate astea... nu au km sa ma afecteze. asa e. lasa'i sa comenteze. invidiaa!
___Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
___Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept
___Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine, nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
___baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google
___*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.
___Te maturizezi km greu. si eu nu`s ca mata, sa te iert mereu.
___Cel mai trist lucru în lume, este acela, ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el
___*va veni timpul cand o sa vorbim din nou, eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
___*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
___are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect
___de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
___Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.
___.plang in hohote de ras. day everyday. auzi bey.[!? ]. hay! da-t?`n morttzii taii laughing

1 răspuns:
| Dx a răspuns:

Daca ai facebook... poti vedea aici...http://www.facebook.com/....../photo.php