| dany248y a întrebat:

vreau si eu o geanta de aia pe care o pui pe umar si te duci la scoala dar nu gasesc pe net imi puteti da voi vreun link. funda+voturi

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Aici gasesti din astea asa, de material: http://www.bravosport.ro/434-genti-de-umar

Cele de piele sunt mult mai scumpe, trec peste 100 de euro usor. Totusi, de ce nu mergi sa iti cumperi de la mall? Sau macar sa te uiti, sa vezi ce modele sunt, pe net nu intotdeauna sunt mai ieftine. Te uiti acolo, te uiti pe net, compari si cumperi :) Spor!