| Lorena0189 a întrebat:

Hei. Vreau sa imi cumpar o geanta pe umar pentru scoala. Si nu gasesc ceva ce mi-ar place. puteti sa imi dati cateva site-uri?
Dau funda

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bun, și cam ce ți-ar plăcea?
Data viitoare încearcă să introduci în întrebare detaliile importante, nu să le omiți.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, eu de aici mi-am cumparat: http://bravosport.ro/423-genti-de-sala

Pa, pa!

| Lorena0189 explică:

Fa asta pentru tine.

| Alice789 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa cumperi din magazin, asa vezi exact dimensiunile si culoarea. nu ai specificat orasul din care esti, dar iti recomand h&m, moa si new yorker pentru genti de umar mai elegante, iar pentru cele sport... orice magazin sport(adidas, sau, mai low budget-leonardo, deichman)...