| sherekhan a întrebat:

Am auzit o melodie italiana superba intr-un episod din Traznitii (Prima TV) de curand,si nu stiu cum se numeste,nu o gasesc... Daca stie cineva despre ce e vorba si poate sa ma ajute,va rog, spuneti-mi si mie cum se numeste aceasta melodiewinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba cred ca este spaniola, nu italiana. Urmaresti serialul?

| sherekhan explică (pentru darrio2007):

Nu urmaresc serialul,eu cred totusi ca e italiana! Am auzit-o intamplator intr-un serial din Traznitii nu mai retin exact, cred ca pe la sfarsitul lui Noiembrie, inceputul lui Decembrie, cam asa, si Gogoasa era cel care"o canta"! happy E o melodie sensibila