| PrimeAngelus a întrebat:

SALUTARE! Am o curiozitate vis-a-vis de Badoo. Nu ma pricep prea bine. Vorbesc cu o fată cam de aproximativ o lună, am cunoscut-o pe Badoo. Am stabilit să renunțăm la Badoo si să nu mai vb și cu alte persoane. Însa ea are notificările pornite la Badoo, sa primească mail atunci când are profilul vizitat sau primește mesaj și am întrebat-o de ce și ea a zis că a întrat de doua ori de atunci doar sa se amuze de mesajele analfabete primite. Dar asta m-a făcut curios și am intrat pe badoo acum câteva minute sa vad când a fost ultima dată activă și surpriză, nu apare. Cum e posibil asta, are contul ascuns? Daca da, înseamnă că se ferește de mine și vb și cu alte persoane. Mai sunt alte posibilități să nu îi apara ultima conectare? Mersi!

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Am intrat si eu pe Badoo acum 1 an de zile cred. Nu tin minte sa aiba optiunea de a vedea cand a fost ultima data activa o persoana. Daca este aceasta optiune acum, doar tu stii. Sau poate era pentru conturile VIP. Oricum, daca tu inca ii poti vedea profilul, inseamna ca nu ti-a dat block. Altceva nu are ce sa faca, nu cred ca exista mod ''invisible''. Tin minte ca exista doar niste buline cand e online (verde) cand e offline (alba) si cand a iesit recent (portocaliu) gen yahoo messenger. Lasand asta la o parte, daca ea vorbeste atat cu tine cat si cu altii, nu este semn bun. Zic sa-i propui sa va vedeti, banuiesc ca nu v-ati intalnit inca face2face. Vezi si tu cum este ca persoana si daca se schimba ceva in comportamentul ei dupa respectiva intalnire.