| HemeraNyx a întrebat:

Salutare!
As vrea sa cumpar o tableta gafica pentru pictura/desen digital (in Photoshop) pana in 500 lei. Am vazut mai multe modele si am citit tot felul de articole, dar am zis sa ii intreb si pe pasionatii de aici. Ce tableta recomandati? Pentru incepatori. Nu am mai facut desen grafic decat cu mouse-ul in Paint Tool Sai si as vrea sa incep sa fac asta pe o tableta, dar majoritatea articolele spun ce e ok la tableta x iar cand caut review-uri aflu ca, desi la presiune maxima, creionul nu reda opacitatea maxima etc... daca ati avut sau aveti.Ce recomandati?

1 răspuns:
| Vcorezici a răspuns:

O tableta buna de grafica este de minimum 1000 de lei. Daca nu aveti bani disponibili. Puteti verifica rapid pe https://creditrapid.ro cea mai buna oferta pentru un credit