| LeoC68 a întrebat:

Salut.
Doresc să îmi fac abonament pentru internet fix, TV și telefon fix.
Digi, Orange, Vodafone sau Telekom?
Ce îmi recomandați și dacă ați avut ceva probleme cu rețeaua la una dintre acestea.
Mulțumesc anticipat.????

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Alege Digi, pe fibra optica.
Routerele montate de ei asigura vitezele contractate.

| darrio2007 a răspuns:

Am Vodafone internet si tv. Sunt multumit pana acum. Mai ales ca au un mediabox care iti permite sa inregistrezi un film sau poti vedea din urmă, atunci cand ai pierdut un film sau o emisiune.

| Simpatic a răspuns:

Folosesc Orange la telefoanele smart, este ok
Vodafone la tv-uri
digi la net
am tot pachetul... dar de la toti din lista tawinking
sunt ok asa cum i-am ales eu laughing

| LeoC68 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc pentru opinie.

| Simpatic a răspuns (pentru LeoC68):

Nu ai pentru ce! daca ai anumite nelamuriri imi poti scrie aici!

| LeoC68 explică (pentru Simpatic):

Încă ceva.
M-am uitat la digi ca au wifi 6 și pe acela l-as lua, numai ca, daca iau acel pachet de 1000mbps îmi trebuie și router puternic și compatibil wifi 6, au ei la 3 lei pe luna unul dar are un prieten și am văzut ca este cel mai ieftin dacă îl caut pe eMAG sau alt magazin. Când vin cei de la digi sa îmi pună internetul presupun ca aduc acel modem de baza și după dacă vreau sa îmi cumpăr eu routerul dorit și sa îl bransez la internet, nu?

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde cum ti-e norocul. Orange nu difera cu nimic fata de altii care te freaca la icre si iti baga abuziv abonamente pe gat, cum ar fi telekom.laughing Atentie mare! Cablu tv nu mai am de multi ani, iar internet folosesc de la o firma mica, locala.

| J0B0MAT a răspuns:

Am avut la toate în afară de Vodafone, iar la toate au fost ceva probleme.
Dacă îți iei și net, tv, telefon eu zic că Digi are cele mai bune oferte. Știu că dă HBO max gratuit și mereu face discounturi.

| adryang78 a răspuns:

Digi, de departe. Am toată gama de servicii de la ei de peste 10 ani și sunt foarte mulțumit.

| Mihai0101 a răspuns:

Buna eu zic ca Digi sunt cei mai buni la ora actuala.

| georgcyc a răspuns:

Este bine pe Orange. Locuiesc la sat și este semnal mereu pe voce și internet.

| BlueSky14 a răspuns:

Eu recomand Digi. Este bun si nu am avut probleme. Daca crezi ca este bun altceva, poti face abonament in alta parte.