| Helena009 a întrebat:

As vrea sa ma ajutați cu o urare de Crăciun pentru diriginta din partea clasei. Vreau sa fie ceva dragut și nu luat de pe net. Este o diriginta de nota 10 și merita o urare frumoasa ca și ea.

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Va dorim din toata inima Craciun fericit sa aveti multa lumina in suflet cum ne-ati luminat si dumneavoastra sufletele, sa aveti parte de multa fericire sanatate si noroc si sa stiti ca va iubim mult. Suntem norocosi ca ne sunteti diriginta!

(aici vin semnaturile voastre sa semnati fiecare urarea)