| Wizz a întrebat:

Hei Hei! big grin Paiii, peste o saptamana termin clasa a8a si avem ora festiva sau ceva si am misiunea de a realiza ceva dragut si sentimental pentru doamna diriginta, asta, bineinteles, fiind din partea intregului colectiv al clasei. Eu am ceva in minte, insa o parere, un sfat nu strica niciodata. Ma ajutati?big grin

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai un discurs (da nu ceva plictisitorwinking ori daca sunteti cu numar impar in clasa cate o floare de la fiecare...thinking sau depinde si de ce e profa ...de ex e de bio eu i"as luat un schelete si pe el ar fi toate semnaturile elevilor laughing cam atat pupici :*

| Buuff a răspuns:

Adica de la fiecare o floare si se face un buchet din toatewinking