| iulia1999 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un mesaj dragut pentru o diriginta de nota 20. e ziua ei si vreau ceva special care sa ii multumesca si ca a fost alaturi de noi in toti acesti ani(noi=clasa).dar si o urare de la multi ani...Va rog e URGENT! Funditaa :**

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Doamna Diriginta nu stim cum sa va spunem, dar noi va multumim pentru tot ce ne-ati facut si petru tot ce ne-ai invatat, ai putea sa ii aduci aminte de niste amintiri frumoase petrecute impreuna, se va bucura de acest lucru.

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Draga doamna diriginta, va multumim ca ati fost, si sunteti alaturi de noi. Sfaturile dumneavoastra ne-au calauzit in acest sistem mai bun sau mai putin bun de invatamant.Cand am avut nevoie de aparare, nu ati ezitat sa ne oferiti una din aripile de inger pe care le aveti, in situatii poate nu tocmai favorabile noua.Va multumim pentru tot si speram sa fiti alaturi de noi pana cand drumurile noastre vor fi despartite de societatea in care ne vom integra! Sarbatori fericite! noroc si sper ca ai apreciat mesajul meu!