| Draaaaven a întrebat:

Cine imi spune si mie o urare frumoasa de craciun?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, uite aici cateva:

Fie ca sarbatorile de anul acesta sa iti umple sufletul de bucurie, incredere, noroc si nu in ultimul rand de iubire si intelegere. Mosul sa-ti aduca cele mai frumoase si neasteptate cadouri, tie si celor apropiati. Sarbatori fericite!

Impodobiti-va sarbatorile de iarna cu bucuria de a fi alaturi de cei dragi1 Fiti mai aproape de ei, rememorati clipele frumoase petrecute impreuna si pregatiti-va pentru un 2013 mai bun! La un an nou impreuna si sarbatori fericite!

Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa si va da din palma lui darurile cerului, langa brad si langa foc sa va umple de noroc! Craciun cat mai luminos, vis de iarna calduros, liniste langa cei dragi, vesti bune dinspre magi! Sarbatori fericite!

In loc de sarbatopri fericite poti pune Craciun fericit. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos craciun, iti spune.

| Høst a răspuns:

„Futu-te-n gât!".