| alex922 a întrebat:

Salutare ...as vrea si eu un top 5 cu cele mai bune managere de fotbal online(rasplatesc "munca" cu o fundita pentru cele mai bune ).

Răspuns Câştigător
| magicianul19 a răspuns:

Hattrick este cel mai bun. celalalte le-am incercat dar is varza poti sa incerci si ai sa vezi. numai ca vreau sa-ti fac o precizare. la hattrick sa ai grija ca ai voie sa ai numai o echipa si daca te depisteaza ca ai mai multe de dau afara de joc. oricum cel mai bun joc maneger virtual. bafta