| LoveMetal a întrebat:

TPU! Daca ar fi sa alegeti intre Metallica, Nightwish, Truda, Marilyn Manson, Cradle of Filth, Dimmu Borgir si Nicolae Guta, Vali Vijelie, Florin Salam, Adrian Minune. Ce ati alege?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si acum o sa vina o gramada de distrusi care asculta clubareli, dar o sa zica ca aleg Metallica si ce mai e pe acolo. Dar orice e mai bine decat manele laughing Jalnic.

| deea89 a răspuns:

Eu nu ascult genul rock sau ce este ala big grin
si dintre manelisti as alege Florin Salam

| Nymphetamine a răspuns:

Deci eu nu iti inteleg intrebarea.
Sa alegem intre cele doua 'grupuri', cate unul din fiecare sau unul din toate?straight face

Cradle of Filth.
Tampita intrebare.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Metallica.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Metallica.

| DontHaveANamee a răspuns:

Marilyn Mansonhappy.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
eu as alege Nicolae guta si florin salam, piesele de suflet.
askult si usoara, numai ca nu sunt enumerati cei care imi plac miewinking

| deny a răspuns:

Marilyn manson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg Metallica și ce mai e pe acolo. Dar orice e mai bine decât manele laughing. Jalnic.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metallica,Truda,Marilyn Manson

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Nightwish! love struck

| popi a răspuns:

Nightwish (pentru ca automobile )

| Goagăl_6635 a răspuns:

Truda love struck

| DeniApple0 a răspuns:

Marilyn Manson, Metallica, Nightwish