| anonim_4396 a întrebat:

Salutare happy ce parere aveti merita o relatie la distanta (700 km)?

vorbim doar pe internet si nu prea avem sanse sa ne vedem cel putin curand big grin
am si bacu in curand si ar cam trebui sa mai invat...
am incercat sa-i explic ca e cam greu... de cand am vorbit asta cu ea are statusuri destul de triste straight face

1 răspuns:
| AndreeaBz a răspuns:

O relatie la distanta tine doar daca ambele parti vor, faza cu statusurile cred ca e din cauza ca tu ai vrut sa renunti la continuarea relatiei. si o afecteaza. Eu am o relatie la distanta si nu stiu cand ne vom vedea. dar nu renuntam happy. eu zic sa continuati daca va iubiti sau tineti unul la altul happy.
Aveti grija.