| FoxyM a întrebat:

Daca ai putea avea o super putere, care ar fi aceea? Eu as vrea teleportarea.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Puterea de a emana caldura.Mereu mi-am dorit sa fiu un calorifer.Imagineaza`ti cata lume ar fi fericita sa ma aiba, in special iarna.As putea scoate bani la ora si as incalzi suflete.Plusss, cineva sigur imi va spune "Esti atat de fierbinte baby!"

| Kaℓi a răspuns (pentru WaterDrop):

Ai putea face cariera in domeniul alimentatiei publice happy

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

laughingAuzi,daca ai fi fost asa, te-as fi luat pe o perioada rece ca sa ma incalzestiwinking

72 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Să fac oamenii să se iubească și să îi iubească pe ceilalți printr-o simplă atingere.

| RAY a răspuns:

Sa numai simt iubire, depresie, tristețe, suferința

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

LAsa ca au destui sociopati/psihopati aceste calitati si pentru tine laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea sa le dobandesc si eu, sa numai simt nimic, pentru ca iubirea creaza doar suferinta atat

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Sentimentele te definesc pe tine ca om.De ce ai vrea sa nu le mai simti?

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu ma intereseaza asta, eu am spus ce as vrea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta e. Nu toti au norocul ala.

| FoxyM explică (pentru RAY):

Oh Ray...Te ajuta eu cu prima iar cele trei le voi eliminawinking

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Cum o sa ma ajuti?

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

WtH

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Puterea de a fi invizibil de a vedea cine ma barfeste pe la spate, cine imi vrea raul cine ma iubeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Ce face omul face si maimuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Invizibil nu. Lasi sa vezi doar ceea ce vrei tu sa vada restul. Cel putin asta am citit ca fac astfel de oameni.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Oamenii poarta diferite masti in diferite situati

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

What the Helllll

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

De asta m/am prins si eu ca nu sunt prost. Ce nu am inteles e ce ai vrut sa zici cu asta, la ce te referi.

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Pai la raspunsul tau, ca multi psihopati si etc au aceste calitati...

| FoxyM explică (pentru RAY):

Eh sa o simti nu sa o scoti din lista de sentimentewinking

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

De ce sa o simt? cum o sa faci asta? imi cauti iubita?

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar imi place sa rasplatesc cu aceeasi monedă.Nu vad legatura om drag. laughing
Si maimutele sunt superioare oamenilor din multe puncte de vedere deci daca asta a fost o insulta e una nereușită.
Incearca sa nu mai fi astfel si sa te uiți in oglindă inainte de a judeca.
Vad ca eu sunt printre putinii utilizatori de aici care nu ia pe nimeni peste picior, nu da voturi eronate/nefolositoare si nu se ceartă cu altii fara a fi provocata.
In aceasta privinta ar trebui sa ma urmezi, sa te uiți la tine si dupa la altii si la raspunsurile lor pe care ai de gand sa le iei in considerare cand vrei sa mai postezi un astfel de comentariu.Nu e prea ok sa tragi concluzii dupa ce ai parte de o discutie cu cineva din mediul virtual.Sigur,doar daca n-ai prieteni in real.
Nu iti sunt inferioară, iar jignirile tale si faptul ca dintr-un motiv neînsemnat vrei sa începi o ceartă(nu doar cu mine)prezintă semne de inferioritate. happy
Ma consider a fi un om bun, dar cand imi spui ceva ce mi se pare jignitor raspund.
Nu am chef de ceartă cu un necunoscut deci te rog.
Vezi cum iti folosesti timpul si dupa judeca, vad ca ai timp sa spui lucruri inutile si sa stai toata ziua pe acest site dand răspunsuri unor necunoscuți, dar nu e prea inteligent. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Te.am facut maimuta pentru ca mi/ai dat aceleasi voturi care ti le/am dat eu tie. Avand in vedere ca imi scrii ditamai poemul nu cred ca eu ma simt inferior, ci tu. Ai simtit nevoia sa te justifici, pacat.

| FoxyM explică (pentru RAY):

Oh Ray

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Da?

| FoxyM explică (pentru RAY):

Vedemhappy

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Ok vom vedea

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca rasplatesc cu aceeasi moneda.
In schimb in viata reala in mod sigur sunt mai originala ca tine si toti cunoscutii tai.
Si ca comportament, si ca idei, si ca stil vestimentar si ca preferinte.Asta nu te face pe tine maimuta? laughing Scriu povestiri/comentarii mult mai lungi de atât. Daca ai citi nu ai numi comentariul de mai sus poem.Nu simt nevoia sa ma justific in fata unui necunoscut, nu-ti va griji. laughing
Dar întotdeauna raspund comentariilor pe care le primesc, din politete nu din nevoia de justificare. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Tot din politete faci si generalizari tampite ca " In schimb in viata reala in mod sigur sunt mai originala ca tine si toti cunoscutii tai.". Ai dreptate, o copila care abia are buletin e mai originala decat oameni de cel putin 2 ori varsta ei. Ptiu sa nu te deochi, esti noua Einstein.

| Drimmero a răspuns:

Puterea de a vindeca orice suferinta!

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Super raspunshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

NUmai buni samariteni pe aici, sa nu va deochi.

| anonimg a răspuns:

Buna teleportarea. Direct in seiful bancii si apoi acasa.winking

| Nemessys a răspuns:

Sa transmit la toata lumea modul meu de gandire si cum vad eu societatea si alte lucruri din jur. happy
In rest seriozitatea sau ce placeri am eu, de ce sunt pasinat, ce-mi place sa fac etc, nu laughing)

| GoldenZenith a răspuns:

Cate inimi pure pe aici.

Teleportarea sau zborul.

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa ma intorc in trecut, sa opresc timpul, sa ma duc in viitor.

| FoxyM explică (pentru PersonajFictiv):

Pai daca il opresti, cum de mai continua sa meargă timpul ca sa existe viitor? Sunt curioasălaughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru FoxyM):

Pai sa pot sa il si "pornesc" apoi.

| FoxyM explică (pentru PersonajFictiv):

Ah ok

| BlackRose03 a răspuns:

Mi-as dori sa pot zbura.Cand eram mai mica aveam numeroase vise in care zburam precum o pasăre, dar fara aripi.
Vedeam lumea de la înălțime si ajungeam rapid in locuri îndepărtate iar briza vântului imi batea in mod permanent in fata pe timpul zborului oferindu-mi placere, sentimentul ca sunt liberă. Aici pe Pământ parca ma simt inchisa.
In acele vise(in majoritatea)totul părea atât de real, zborul deasupra norilor fiind mult mai satisfăcător ca statul aici, pe pământ.
A fost minunat si aceasta ar fi puterea pe care as da orice s-o obțin.

| FoxyM explică (pentru BlackRose03):

Este ce mai dorita puterea asta.

| CleanHeart a răspuns:

Nici o putere, as refuza, imi place sa fiu un om simplu si natural.

| syd a răspuns:

Time travel
as fi seful universului

| Theo94 a răspuns:

Telekinezia, si daca ar fi si a doua, zborul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telekinezia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot teleportarea as alege-o si eu, chiar daca uneori e placut drumul pana la destinatie parca mai mult imi surade teleportarea decat sa fac 8 ore cu trenul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa spui ca renunti la El Camino de Santiago?thinking
Mi-ai promis ca mergem impreuna!

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Chiar calaughing sau sa ajung chiar si in Rio in circa 1, 03 secundelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Teleportare direct in desert dar doar ca sa vezi cum sa fii acolo, pentru cateva secunde/minute, ar fi foarte fain sa vizitezi lumea asa si sa parcurgi doar drumurile pe care vrei tu sa le parcurgi DAR eu prefer sa ma teleportez direct langa o toneta cu vata de zahar. day dreaming

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

EU?! Asa ceva? straight face Ma las de vodka!
Nu mai bine ne teleportam direct in Dubai Mall?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa facem, fată, acolo?
Eu vreau sa ma regasesc, nu sa ma pierd!

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti spun ca au multe oglinzi si te regasesti asa nu o sa tina, nu? Stai sa-mi iau slapii.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa vii la mine? Vin cu avionul personal, nu e nevoie sa scrii raspunsuri sugestive! whistling

| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Daca tot te-ai apucat da tot din casa, ce dracu'! Da, voiam sa vin sa-ti aduc iarba aia personal dar daca zici ca vii cu avionul te astept.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teleportarea si invizibilitatea.

| Elide a răspuns:

As vrea sa am puterea Daianei din Wonder Woman!

| Sunshine123 a răspuns:

Puterea de a trece prin obiecte mi se pare cea mai folositoare sau contolare elementelor naturii.

| OneReason a răspuns:

Sa calatoresc in viitor,

| GabrielGL a răspuns:

Invizibil

| Supicadepui a răspuns:

Magia neagra.

| Chernobyl a răspuns:

Sa vindec toate bolile existente.

| FoxyM explică (pentru Chernobyl):

Ar fi fost super

| Chernobyl a răspuns (pentru FoxyM):

Asa este

| anonyymuusss a răspuns:

Una singura: sa știu ce gândesc și simt oamenii.

| FoxyM explică (pentru anonyymuusss):

O sa ai dureri mari de cap, super mari la fel ca profesorul Xavierlaughing

| GabrieloKg a răspuns:

Sa fiu o sursa de curent. S-ar rezolva problema cu electricitatea. Am curent si in desert.

| VictorCti1234 a răspuns:

As vrea sa pot face orice doar ca sa o pot face doar peste nuci. Sa fiu un vrajitor al nucilor. laughing