| FoxyM a întrebat:

Daca ai putea avea o super putere, care ar fi aceea? Eu as vrea teleportarea.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Puterea de a emana caldura.Mereu mi-am dorit sa fiu un calorifer.Imagineaza`ti cata lume ar fi fericita sa ma aiba, in special iarna.As putea scoate bani la ora si as incalzi suflete.Plusss, cineva sigur imi va spune "Esti atat de fierbinte baby!"

72 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Puterea de a vindeca orice suferinta!

| FoxyM explică (pentru Drimmero):

Super raspunshappy

| Bacemi a răspuns:

Să fac oamenii să se iubească și să îi iubească pe ceilalți printr-o simplă atingere.

| Nemessys a răspuns:

Sa transmit la toata lumea modul meu de gandire si cum vad eu societatea si alte lucruri din jur. happy
In rest seriozitatea sau ce placeri am eu, de ce sunt pasinat, ce-mi place sa fac etc, nu laughing)

| RAY a răspuns:

Sa numai simt iubire, depresie, tristețe, suferința

| OneReason a răspuns:

Sa calatoresc in viitor,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

LAsa ca au destui sociopati/psihopati aceste calitati si pentru tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

NUmai buni samariteni pe aici, sa nu va deochi.

| FoxyM explică (pentru Bacemi):

Frumoshappy

| FoxyM explică (pentru Nemessys):

Ok

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea sa le dobandesc si eu, sa numai simt nimic, pentru ca iubirea creaza doar suferinta atat

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Sentimentele te definesc pe tine ca om.De ce ai vrea sa nu le mai simti?

| FoxyM explică (pentru OneReason):

Mhm cool

| RAY a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu ma intereseaza asta, eu am spus ce as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta e. Nu toti au norocul ala.

| FoxyM explică (pentru RAY):

Oh Ray...Te ajuta eu cu prima iar cele trei le voi eliminawinking

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Cum o sa ma ajuti?

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

WtH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Puterea de a fi invizibil de a vedea cine ma barfeste pe la spate, cine imi vrea raul cine ma iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Ce face omul face si maimuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Invizibil nu. Lasi sa vezi doar ceea ce vrei tu sa vada restul. Cel putin asta am citit ca fac astfel de oameni.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Oamenii poarta diferite masti in diferite situati

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

What the Helllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

De asta m/am prins si eu ca nu sunt prost. Ce nu am inteles e ce ai vrut sa zici cu asta, la ce te referi.

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Pai la raspunsul tau, ca multi psihopati si etc au aceste calitati...

| FoxyM explică (pentru RAY):

Eh sa o simti nu sa o scoti din lista de sentimentewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telekinezia

| BlackRose03 a răspuns:

Mi-as dori sa pot zbura.Cand eram mai mica aveam numeroase vise in care zburam precum o pasăre, dar fara aripi.
Vedeam lumea de la înălțime si ajungeam rapid in locuri îndepărtate iar briza vântului imi batea in mod permanent in fata pe timpul zborului oferindu-mi placere, sentimentul ca sunt liberă. Aici pe Pământ parca ma simt inchisa.
In acele vise(in majoritatea)totul părea atât de real, zborul deasupra norilor fiind mult mai satisfăcător ca statul aici, pe pământ.
A fost minunat si aceasta ar fi puterea pe care as da orice s-o obțin.

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

De ce sa o simt? cum o sa faci asta? imi cauti iubita?