| FoxyM a întrebat:

Daca ai putea avea o super putere, care ar fi aceea? Eu as vrea teleportarea.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Puterea de a emana caldura.Mereu mi-am dorit sa fiu un calorifer.Imagineaza`ti cata lume ar fi fericita sa ma aiba, in special iarna.As putea scoate bani la ora si as incalzi suflete.Plusss, cineva sigur imi va spune "Esti atat de fierbinte baby!"

72 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar imi place sa rasplatesc cu aceeasi monedă.Nu vad legatura om drag. laughing
Si maimutele sunt superioare oamenilor din multe puncte de vedere deci daca asta a fost o insulta e una nereușită.
Incearca sa nu mai fi astfel si sa te uiți in oglindă inainte de a judeca.
Vad ca eu sunt printre putinii utilizatori de aici care nu ia pe nimeni peste picior, nu da voturi eronate/nefolositoare si nu se ceartă cu altii fara a fi provocata.
In aceasta privinta ar trebui sa ma urmezi, sa te uiți la tine si dupa la altii si la raspunsurile lor pe care ai de gand sa le iei in considerare cand vrei sa mai postezi un astfel de comentariu.Nu e prea ok sa tragi concluzii dupa ce ai parte de o discutie cu cineva din mediul virtual.Sigur,doar daca n-ai prieteni in real.
Nu iti sunt inferioară, iar jignirile tale si faptul ca dintr-un motiv neînsemnat vrei sa începi o ceartă(nu doar cu mine)prezintă semne de inferioritate. happy
Ma consider a fi un om bun, dar cand imi spui ceva ce mi se pare jignitor raspund.
Nu am chef de ceartă cu un necunoscut deci te rog.
Vezi cum iti folosesti timpul si dupa judeca, vad ca ai timp sa spui lucruri inutile si sa stai toata ziua pe acest site dand răspunsuri unor necunoscuți, dar nu e prea inteligent. happy

| FoxyM explică (pentru BlackRose03):

Este ce mai dorita puterea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Te.am facut maimuta pentru ca mi/ai dat aceleasi voturi care ti le/am dat eu tie. Avand in vedere ca imi scrii ditamai poemul nu cred ca eu ma simt inferior, ci tu. Ai simtit nevoia sa te justifici, pacat.

| syd a răspuns:

Time travel
as fi seful universului

| FoxyM explică (pentru RAY):

Oh Ray

| GoldenZenith a răspuns:

Cate inimi pure pe aici.

Teleportarea sau zborul.

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Da?

| FoxyM explică (pentru RAY):

Vedemhappy

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Ok vom vedea

| BlackRose03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca rasplatesc cu aceeasi moneda.
In schimb in viata reala in mod sigur sunt mai originala ca tine si toti cunoscutii tai.
Si ca comportament, si ca idei, si ca stil vestimentar si ca preferinte.Asta nu te face pe tine maimuta? laughing Scriu povestiri/comentarii mult mai lungi de atât. Daca ai citi nu ai numi comentariul de mai sus poem.Nu simt nevoia sa ma justific in fata unui necunoscut, nu-ti va griji. laughing
Dar întotdeauna raspund comentariilor pe care le primesc, din politete nu din nevoia de justificare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackRose03):

Tot din politete faci si generalizari tampite ca " In schimb in viata reala in mod sigur sunt mai originala ca tine si toti cunoscutii tai.". Ai dreptate, o copila care abia are buletin e mai originala decat oameni de cel putin 2 ori varsta ei. Ptiu sa nu te deochi, esti noua Einstein.

| Kaℓi a răspuns (pentru WaterDrop):

Ai putea face cariera in domeniul alimentatiei publice happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa ma intorc in trecut, sa opresc timpul, sa ma duc in viitor.

| anonyymuusss a răspuns:

Una singura: sa știu ce gândesc și simt oamenii.

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

laughingAuzi,daca ai fi fost asa, te-as fi luat pe o perioada rece ca sa ma incalzestiwinking

| FoxyM explică (pentru anonyymuusss):

O sa ai dureri mari de cap, super mari la fel ca profesorul Xavierlaughing

| FoxyM explică (pentru PersonajFictiv):

Pai daca il opresti, cum de mai continua sa meargă timpul ca sa existe viitor? Sunt curioasălaughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru FoxyM):

Pai sa pot sa il si "pornesc" apoi.

| FoxyM explică (pentru PersonajFictiv):

Ah ok

| GabrielGL a răspuns:

Invizibil

| VictorCti1234 a răspuns:

As vrea sa pot face orice doar ca sa o pot face doar peste nuci. Sa fiu un vrajitor al nucilor. laughing

| Elide a răspuns:

As vrea sa am puterea Daianei din Wonder Woman!

| Sunshine123 a răspuns:

Puterea de a trece prin obiecte mi se pare cea mai folositoare sau contolare elementelor naturii.

| GabrieloKg a răspuns:

Sa fiu o sursa de curent. S-ar rezolva problema cu electricitatea. Am curent si in desert.

| anonimg a răspuns:

Buna teleportarea. Direct in seiful bancii si apoi acasa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot teleportarea as alege-o si eu, chiar daca uneori e placut drumul pana la destinatie parca mai mult imi surade teleportarea decat sa fac 8 ore cu trenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa spui ca renunti la El Camino de Santiago?thinking
Mi-ai promis ca mergem impreuna!

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Chiar calaughing sau sa ajung chiar si in Rio in circa 1, 03 secundelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Teleportare direct in desert dar doar ca sa vezi cum sa fii acolo, pentru cateva secunde/minute, ar fi foarte fain sa vizitezi lumea asa si sa parcurgi doar drumurile pe care vrei tu sa le parcurgi DAR eu prefer sa ma teleportez direct langa o toneta cu vata de zahar. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

EU?! Asa ceva? straight face Ma las de vodka!
Nu mai bine ne teleportam direct in Dubai Mall?batting eyelashes