| FoxyM a întrebat:

Daca ai putea avea o super putere, care ar fi aceea? Eu as vrea teleportarea.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Puterea de a emana caldura.Mereu mi-am dorit sa fiu un calorifer.Imagineaza`ti cata lume ar fi fericita sa ma aiba, in special iarna.As putea scoate bani la ora si as incalzi suflete.Plusss, cineva sigur imi va spune "Esti atat de fierbinte baby!"

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa facem, fată, acolo?
Eu vreau sa ma regasesc, nu sa ma pierd!

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti spun ca au multe oglinzi si te regasesti asa nu o sa tina, nu? Stai sa-mi iau slapii.

| Chernobyl a răspuns:

Sa vindec toate bolile existente.

| FoxyM explică (pentru Chernobyl):

Ar fi fost super

| Chernobyl a răspuns (pentru FoxyM):

Asa este

| Supicadepui a răspuns:

Magia neagra.

| CleanHeart a răspuns:

Nici o putere, as refuza, imi place sa fiu un om simplu si natural.

| Theo94 a răspuns:

Telekinezia, si daca ar fi si a doua, zborul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teleportarea si invizibilitatea.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa vii la mine? Vin cu avionul personal, nu e nevoie sa scrii raspunsuri sugestive! whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Daca tot te-ai apucat da tot din casa, ce dracu'! Da, voiam sa vin sa-ti aduc iarba aia personal dar daca zici ca vii cu avionul te astept.batting eyelashes