| FoxyM a întrebat:

Daca ar putea exista o cale sa te vezi cu cativa membri TPU, cine ar fi aceia si de ce?happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ar fi Golden, tu, Raniaa, AnoAnonima0, drimmero, Anonymity, Endoryus, Nemessys, andreia67, Adminul TPU, 8lumea, faramantia, algator, nozen, pixxie 93, deniisaanicoleta, Zaygon, MihaelaDart, Fatamuntilor, whatevernvm, Jwoww, Kaℓi, floresdemayo, natalia2014, Diamond2121

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Acuma nu stiu daca ei sa r vedea cu mine, nu stiu cati ar vrea in fine, de acolo cateva persoane imi sunt dragi se stiu ele

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cu drimmero de ce?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

De ce nu? esti un baiat ok, cred ca am avea ce vorbi

| FoxyM explică (pentru RAY):

Lista lunga, lasa ca facem un grătar laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ar fi amuzant sa ma vad cu tine

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Las ca ne vedem cu toti la nunta lui drimmero

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Stiu,si eu cred asta, am avea foarte multe de discutat, mai putea ajuta sa trec peste complexe, frustrari, as fi pacientul tau

| FoxyM explică (pentru RAY):

Eu as vrea sa ne vedem, la un grătar, de ce nu...laughing

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Doar noi doi sau impreuna cu toti?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt dispus sa discut despre absolut orice, am cunostinte in mai toate domeniile,, adica nu sunt tocmai un neica nimeni, mai ma duce si pe mine bibilica.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sigur deveneam fan arsenal a

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca m-ai pune sa vorbesc despre Arsenal fata-n fata, deschis, ai putea scrie 3 carti de tip romane... te converteai si tu la echipa asta daca ma vedeai cu ce pasiune vorbeam

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu vrei sa te intalnesti cu mine, iti pun pariu. TI/as da apa, paie si bataie pana ai slabi cat ai intentia sa slabesti laughing.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Haaaaaaa categoric faceam un ritual noaptea in cimitir a noi si o gaina

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Raule,ok daca imi platesti cate o fata pe noapte as slabi

| FoxyM explică (pentru RAY):

laughingcu cine oare?

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Cum vrei tu, pacatuiesc daca spun, ma vede dumnezeu

| FoxyM explică (pentru RAY):

Cum dorestiwinking

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Peste o ora isi spun

| FoxyM explică (pentru RAY):

Ce glume pe tine laughing

| FoxyM explică (pentru RAY):

Ok:p

| FoxyM explică (pentru RAY):

laughing spune

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu tine vreau sa ma vad

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Stiu

| GoldenZenith a răspuns (pentru whatevernvm):

Of course not

| whatevernvm a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dar ce-a facut?sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru whatevernvm):

Există sad

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eu dawinking

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Vizualizam scena. Thanks laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si cu mine nu?sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fi serioasa, nu am avea ce discuta real
(Ai imaturitate asemeni unui copil de 12 ani.
Cum or fi trecut anii peste tine fara sa.ti lase macar ceva in dar?)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingesti singura persoana de pe acest site pentru care am dezvoltat o curiozitate bolnaviciosa...tu esti normal ca cap?
Ne.am contrazis, sigur ca.mi amintesc, dar am avut ca punct de pornire ineptiile tale, nu vreun adevar nerostit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate, Ray.
Esti o persoana inteligenta.happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Care mai e scandalul dintre voi 2?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Azi sunt zen, Drim.
Ce scandal?happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am trecut pe aici si am vazut ca aveti o mica neintelegere )))))
Pana la scandal mai e!

| anonimg a răspuns (pentru FoxyM):

Unde pe gratar vor fi pusi toti cei de pe lista aceea lunga. laughing

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e nici o cearta man pur simplu ne iubim prea mult pentru ca ss ne dorim sa ne vedem vreodata real

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E bine, aveti-va bine,, lasati dusmania,, fiti uniti!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Tu esti iisus?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu,,eu sunt Drimmero, incantat

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Credeam,ca asta a spus si el, ma iubeste in secret nu vezi

85 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Informație strict confidențială.
Se știu ei singuri.

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Yasmin

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

In nici un caz. Mai incearca.

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Poate cu endroyus sau cu holiday te ai vedea

| DeathIncarnate a răspuns:

Era unu Zas pe aici

| RAY a răspuns:

Am uitat de Diamond2121

| WaterDrop a răspuns:

Aaaaa, este intrebare capcana? Trebuie sa spun ca as dori sa ma vad cu tine ca sa ne pierdem in povesti, suc la plic, dragoste si apoi sa fugim in lume? Nu stiu ce sa raspund sad

Voi spune: LoveSleep, pentru ca.(evident nu as putea sa insir o lista aici ca sa nu fac alte persoane sa se simta prost) dar si Bacemi.

| FoxyM explică (pentru WaterDrop):

Nu e o capcana, nu fac eu asa ceva.Dar sa fiu sincera, a sunat ceva perfect si purhappy

| GoldenZenith a răspuns:

Ray, Schoko ( mi-e lene sa scriu tot numele), Diamond2121, poate și Bacemi, Endoryus, |Steph|, 9octombrie, SisterEunice, Speed99.

| Mieeez666 a răspuns:

Mieeez.

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

De ce, nu te cunostilaughing?

| Mieeez666 a răspuns (pentru FoxyM):

Nu sad

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

Nu mai spune asta.Noi ca oameni suntem complecși si câteodată parca nu suntem noi.Nu ma face sa cred ca nu spun ce trebuie:/

| Mieeez666 a răspuns (pentru FoxyM):

Da' eu nu ma cunosc prea bine, m-am intalnit cu mine de vreo 2 ori, n-am putut sa ma cunosc cum trebuie.

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

Mai încearcă, cu siguranta te vei gasi mai bine ca pana acum

| Mieeez666 a răspuns (pentru FoxyM):

Nu cred ca pot, ma ascund bine.

| FoxyM explică (pentru Mieeez666):

laughing

| CleanHeart a răspuns:

Cu multi dintre ei
Sunt niste persoane extraordinare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni. Daca m.ar vedea saracii ori raman cu sechele pe viata ori mor direct. Naspa de mine dupa ca ii am pe constiinta sad

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Nu te mai subestima.Esti si tu om si ai si tu drepturi mai ales la viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Cati ani ai?

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Aproape 19, de ce?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca te vad, mor direct?
Unde ne vedem?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

What the. Ai chef sa mori sau ce?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Yas :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam naiv.a pentru 19 ani. Eu glumeam.

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Nu ma las influentata de ale tale cuvinte, poti fi cel mai cel drac de pe lume, nimeni nu ma speriedevil

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Asa spun toti, pana se uita in ochii mei. Ala e mic copil pe langa mine laughing

| FoxyM explică (pentru anonim_4396):

Înseamnă că nu mi-ai cunoscut cosmarul, bun venit în mintea mea, in locurile întunecate.Eu depietrific orice inima împietrită, eu dezghet orice creier înghetat si eu eliberez orice suflet imobilizat.
Ochii se scot, ti dau pe ai mei mai frumosilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyM):

Nuu mersi. Am si eu ochi frumosi. Cel putin asa ma minte lumea thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.cu toți, dăm petrecere, vin, bere
mici, manele
frumoase şosele
pun petice, vai de ele...
apăi, trebuia să mă întâlnesc cu Geanin și MadPotato, n-am reușitsad, erau cei mai apropiați, să zicem... de ce, pentru că uit-aşe vrau iou.
dar m-am întâlnit cu cineva :''>

| JustStitch a răspuns:

Am cateva prietene pe care le-am cunoscut aici si cu ele as vrea sa ma vad

| JustStitch a răspuns:

Deci, in special pe 10BLUEGIRL10 si inca cateva fete

| FoxyM explică (pentru JustStitch):

Auzi! Ma bucurhappy

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielGL a răspuns:

The best si nu numai...

| Supicadepui a răspuns:

Secret discretwinking

| marta3004 a răspuns:

Cu o singura persoana as vrea sa ma vad de aici pe care o si stiu de mai inainte, numai ca nici nu vrea sa mai auda de mine.