| tr3ig a întrebat:

Salutare, daca ma poate ajuta cineva, era o data de mult acum cred ca 15, 20 de ani o reclama la ciocolata Laura. Pe fundal avea o melodie a lui Stefan Banica Jr. care zicea ceva de genul laura, laura, mi-ai furat inima... si mai departe nu mai stiu, ma poate ajuta cineva cu un link pentru ca nu o gasesc pe nici unde, multumesc frumos

2 răspunsuri:
| nevermatch a răspuns:

Nu gasesc, probabil era facuta special pentru acel promo.

| tr3ig explică (pentru nevermatch):

Da dar nu gasesc nici videoclipul pe net sad si acum cativa ani l-am gasit