| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva replici d-ale voastre, niste maxime frumoase care sa poata ofensa pe cineva! Va multumesc! :3

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

E dragut ca imprastii atatea zvonuri despre mine, inseamna ca te gandesti des la mine.
Daca ar fi sa fiu tu, mi.as dori sa fiu eu.
Mi.ar placea sa ma duelez cu tine dar din pacate nu esti inarmat
Un tub de fixativ si 2 tone de machiaj nu inlocuiesc o frunte
Prostia n.are limite si atinge multi oameni
Nu uit aproape niciodata o fata dar in cazul tau voi face o exceptie
Iau critica la cunostiinta si o ignor
Linisteste.te, am suficient timp sa te ignor.
Ai atentia mea totala, incepand de niciodata
E amuzant sa vezi intr.un om ceva ce nici macar nu exista
Ce vreau de la tine? Sa pastrezi distanta
Nu m.ar mira daca langa numele tau ar exista cuvantul(ce cuvant vrei tu) si o poza cu tine
Esti neaimtit full. time sau te.am prins intr.un moment gresit
Unde ai ascuns butonul DELETE?
Tu esti prost sau te prefaci? Fiindca te prefaci prea bine!

Si cam astea mi.au venit acum. Sper ca ti.au placutlaughing

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mama ta e grasa.

| AirănMeidăn a răspuns:

"hay pha"
Cu placere.

Răspuns utilizator avertizat