| 28cosmin a întrebat:

Salutare, dragă comunitate Toți pentru unul!
Aș avea o întrebare? Îmi puteți da mai multe sau un singur nume de canal de YouTube?
Eu mă gândesc să îmi fac un canal de YouTube ce ține de tehnologie - hitech și multe altele, poate și puțin vlogger, dar ceva să conțină toate dintr-odată.
Menționez că numele meu este Cruceru Valerică-Constantin, dar toată lumea care mă cunoaște îmi spun Cosmin, dar prefer mai mult Cosmin numele mic de cât numele mare format din 3 nume.

Promit că voi da fundă la cel mai bun nume/răspuns primit!

Răspuns Câştigător
| EGGc a răspuns:

Costi NewUpdate
C.V.C. WorldUpdate
Cosmi NewWorld
Cosmin Technology
Sau simplu Costi / Cosmin