| o0ops_2090 a întrebat:

Salutare. exista vreun program care sa imi schimbe ip-ul sau orice solutie care imi poate schimba ip ul. daca nu exista asa ceva macar exista vreun program sa imi schimbe ip ul la SAMP (SanAndreasMultiplayer). am luat ban pe un server si am luat pe ip si eu nu am ip dinamicsad. serverul e LinkManiaTheGodfather uitati si ip serverului 81.196.104.158:7777. poate ma puteti ajuta cu ceva. sau poate stiti pe cineva care imi poate scoate ban. am ban din 2008. hacker_style95 e id meu... va dau ip meu daca puteti sa imi scoateti cunva banul. multumesc ca ma ajutati si multumesc ca ati citit marea mea intrebare happy

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

In cel mai fericit caz clonezi mac-ul unuia din retea si intri cu IP-ul lui.
Poti sa intri din alta parte si sa vorbesti cu admin(ii) sa ii rogi sa te lase sa intri.

1 răspuns:
| Delete a răspuns:

IP de la net nul poti schimba doar sati schimbi netul