| wonderbra a întrebat:

Salutare fratilor. Unde mergeti de Revelion? Aveti ceva idei bune?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu o sa petrec acasa cu prietenii asa cum am facut-o an de an. M-am distrat mereu bine si nu am dus lipsa de nimic.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unde este mai bine decat in familie alaturi de cei dragi, te si distrezi faci si economie ca se anunta vremuri grele...

Stefan
| Stefan a răspuns:

În familie este cel mai bine, iti raman vreo doi bani in buzunar...ca nu se stie ce ne va aduce noul an. Astia continua sa se bata si dupa alegeri, deci ...criza economica, politica si va intreb, cum am putea sa o ducem bine?

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Buna! Pai da. O sa-l petrec cu niste prieteni la munte la niste rude. O sa fie super tare! abia astept! happy. Sper sa ma distrez tot anul 2010 big grin:X