| Leutzbv a întrebat:

Salutare. Imi poate spune cineva cand se fac inscrierile pentru sezonul 3 din " Romanii au talent"? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Daca aceasta te ajuta... preselectiile sunt anuntate la tv iar inscrierile se fac in ziua participarii, dimineata! Vrei sa te inscrii? Daca da atunci sa stii ca-ti tin pumnii!

| Leutzbv explică (pentru HighByTheBeach):

Mulumesc si pentru raspuns, dar si pentru " pumni "!happy

| denisia09 a răspuns (pentru Leutzbv):

Da, ce talent ai?

| Leutzbv explică (pentru denisia09):

Cred ca m-as descurca destul de bine sa fac o improvizatie de tobe, impreuna cu un prieten care sa cante la chitara bass

5 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Sper sa reusesti!

| Dayana12345 a răspuns:

Dc? Ai vreun talent?