| erik100 a întrebat:

Salutare.intrebarea mea ar fi; cum as putea sa fac un videoclip pe you tube? adica; as vrea sa fac o melodie preferata cu secvente dintr-un film sau poze ceva de genul asta. daca ma poate ajuta cineva va rog sper ca ati inteles intrebarea.merci mult

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? pe=373 si pe urma foloseste si power piont.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu Avi Splitter tai fragmentele video si apoi le lipesti cu Avi joiner. happy
Dupa cum ai pus intrebarea inteleg ca nu esti prea experimentat in prelucrarea video, asa ca nu prea am cu sa iti explic si de efecte si de poze, etc. Ia niste programele si joaca-te cu ele, asa inveti!

| deeea28 a răspuns:

Daca vrei sa faci un filmulet cu poze poti face ceva destul de misto in Power Point. Daca intri, ai timp si rabdare, cam in cateva zile, chiar daca nu stii programul, vei reusii sa faci un filmulet. Daca vrei cu secvente din filme, e mai complicat. Stiu ca exista filmulete care sa taie secvente, dar aici nu ma bag ca nu ma pricep. Apoi dupa ce faci filmuletul, iti faci cont pe youtube si ai dreptul sa il pui acolo. Succes

| erik100 explică:

Am cont pe you tube.deci as vrea sa stiu cum sa fac sa fac aceste video clipuri ce program sa folosesc? si inca o intrebare cum as putea transfera poze de pe internet in albumul foto? va roggggggggg.