| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toti! vacanta asta vreau sa fac ceva bani, pentru "buzunar". nu stiu unde sa caut, dar mai e o problema, ca sunt prea mica(15ani). mentionez ca sunt din barlad. daca ma poate ajuta cineva...
va multumesc!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incearca la Flanco, Romtelecom, Rombiz, Ultra Pro(distributie pliante, oferte...)

| Kyky a răspuns:

Multi inainte!
Dupa cum am mai spus de cateva ori pe aicihee hee incearca sa cauti locuri de munca part-time. Sunt putini patroni care angajeaza persoane de varsta ta, dar totusi exista. Poti incerca in diferite magazine, de haine/pantofi/alimentare unde trebuie doar sa supraveghezi sau ceva, relativ usor... poate ai vreo cunostinta care ar putea intreba.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barlad, jud vaslui, moldovahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumescsmugmama are pe cineva la o pizzarie.vad euhappymc! mai astept propuneriwinking