| EmmaShefferd a întrebat:

Salutare lume! Doamne am avut un vis acum cateva minute, in culmea ciudateniei. Ce mi-a atras atentia a fost faptul ca iarasi visez un nume, cica era un cerc confuz in care m-a infarteam ...am dat peste o carare pe care am urmato, am vazut in caile mele un orfelinat din timpurile vechi, unde o calugarita si un copil erau la poarta (copilul parea ca vrea sa fuga din locul acela) si mai incolo vad un cosciug deschis era patat cu cv alb inauntru si undeva la capatai scria un nume..nu imi amintesc decat "Mihaita P." nu mai tin minte numele de familie.Inainte sa gasesc cararea respectiva inotam intr-un rau unde era mai limpede, caci mai la vale era tulbure si eu luptam sa raman unde era limpede si curat, in fine.Cam asta mi-a atras atentia in mod special. Voi ce credeti ca inseamna? (nu cer interpretare neaparat, doar parere daca stiti cate ceva)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Probabil e doar un vis si atat. Intreaba-i pe parintii tai, poate ai o ruda care a murit cand erai mica si o chema asa. Bafta!

| EmmaShefferd explică (pentru Elvina):

Sunt adoptata...si numele meu de familie era Luchian...nu inteleg, mai nimic insa am un presentiment ca acel orfan al cauri cosciug era gol cu numele asta exista sau e doar un visbig grin..naiba stie. oricum nu mai inteleg nimic legat de viata mea, o prostie in plus!

| Elvina a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Probabil te cauta sau are ceva legat de tine.

| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

De la un an jumate..si trebuia sa mor pe atunci din cauza nu stiu ce boli..de nu ma dezvoltam la corp normal...

| EmmaShefferd explică (pentru Elvina):

In cazul meu sunt multe sanse sa am vreunul din fratii de sange pe la orfelinat pentru ca mama biologica avea multi copii si toti au fost imprasitati..acm nu stiu undethinking

| Elvina a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Ce viata ai!

Răspuns utilizator avertizat
| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

Am 21 ani

| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

Ai citit mesajul meu?

Răspuns utilizator avertizat
| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

Nu.dar tind sa cred ca seman un pikut...citestemi mesajul te rog.

Răspuns utilizator avertizat
| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

Am sa imi schimb poza...ca sa nu fiu nevoita sa fac procentaj..am sa imi pun poza cu mine

Răspuns utilizator avertizat
| EmmaShefferd explică (pentru Adrian98765):

Stau cat e c azul..depindee

Răspuns utilizator avertizat