| Anyway a întrebat:

Salutare, lume!
Eu am fruntea mai proeminentă, ieşită cumva în faţă. Bine, este şi lată, dar asta nu mă deranjează foarte tare, pentru că am văzut frunţi şi mai late laughing. În schimb, din profil, fruntea mi se vede foarte urât, ca şi cum aş avea faţa băgată înăuntru laughing. Întrebarea mea este următoarea: există vreo operaţie sau un fel de "proteză" pentru a corecta asta? big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Exista dar depaseste 10.000€ si e destul de complicata. Americanii o pot face, daca ai noroc si cazi ales la un program de infrumusetare american iti iese operatia gratuita.

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Asaza-ti parul altfel in asa fel incat sa te avantajeze

| aXandra a răspuns:

Ai încercat vreodată să-ți faci breton?