| Cashews21 a întrebat:

Salutare.Stiti daca exista vreun anticariat in Constanta si unde?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Am intrebat si eu lucrul asta si nu stia nimeni. Singur anticariat pe care l-am gasit este pe Strada Mircea cel Batran, undeva pe la nr 4, daca nu ma insel.

| Cashews21 explică (pentru Aasdfghj):

Ok.Multumesc, o sa ma duc sa vad.

| AFR81 a răspuns:

E un magazin mai jos de Tomis Mall (in sensul de mers spre gara), undeva pe stanga. E cam ascuns, insa daca te uiti atent, o sa-l gasesti. Usile le-am gasit mereu inchise, insa se vad de afara o multime de carti. Dand telefon la numarul afisat pe usa (nu-l mai am, din pacate), vei intra in contact cu respectivul. Am inteles de la un coleg ca o sa te cheme undeva la el acasa daca vrei sa achizitionezi vreo carte.