| Life a întrebat:

Am un Acer aspire 5315, intel celeron inside, 1.73 Ghz, 533 Mhz FSB, 1 MB l2 cache, Accelerator x3100 graphics media, 802.11b/gWLAN,ce credeti e bun/bunicel/slab pentru. jocurile noi aparute ale acestui an sau ale urmatorilor ani? Sa imi schimb laptopul? Ce sa fac ma ajutati si spuneti-mi ce jocuri merg pe el, dar jocuri interesante, GTA, Sims, FIfa, PES, ziceti-mi care merg dintre ele si speificatia ex:Fifa 11, PEs 09, Sims 3...va rog frumos!

2 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Si eu il am. E cam slabut pentru jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La jocuri e cam slabut asta e adevarul...si pe mine m-a dezamagitsad